2018 Dünya Kupası Kimler Hangi Grupta

53 views

2018 Dünya Kupası Grupları

2018 dünya kupası resmen başlıyor.2018 Fifa Dünya Kupası Resmi Topu

Grup A
Rusya
Suudi Arabistan
Mısır
Uruguay

Grup B
Portekiz
İspanya
Fas
İran

Grup C
Fransa
Avustralya
Peru
Danimarka

Grup D
Arjantin
İzlanda
Hırvatistan
Nijerya

Grup E
Brezilya
İsviçre
Kosta Rika
Sırbistan

Grup F
Almanya
Meksika
İsveç
Güney Kore

Grup G
Belçika
Panama
Tunus
İngiltere

Grup H
Polonya
Senegal
Kolombiya
Japonya

2018 dünya kupası

2018 dünya kupası

Maç Zamanları

14 Haziran’da başlayacak olan turnuvanın son maçı 15 Temmuz günü saat 18.00’de TSİ’de oynanacak olan final müsabakası ile sonlanacak. Bu turnuva ile 2018 FIFA Dünya Kupası’nın kimin kazanacağı belli olacak. Final maçından önce ise üçüncülük maçı gerçekleşecek. Takvimler 10 ve 11 Temmuz’u gösterdiğinde takımlar yarı final maçlarını oynamaya başlayacak. 2018 dünya kupası Turnuvadaki gerçekleşecek olan son dört maçın hepsi, Moskova’daki Luzhniki ve Saint Petersburg’daki Krestovsky stadyumlarında oynanacak.

14 Haziran Perşembe
17.00 – Rusya – Suudi Arabistan

15 Haziran Cuma
14.00 – Mısır – Uruguay
17.00 – Fas – İran
20.00 – Portekiz – İspanya

16 Haziran Cumartesi
12.00 – Fransa – Avustralya
15.00 – Arjantin – İzlanda
18.00 – Peru – Danimarka
21.00 – Hırvatistan – Nijerya

17 Haziran Pazar
14.00 – Kosta Rika- Sırbistan
17.00 – Almanya – Meksika
20.00 – Brezilya – İsviçre

18 Haziran Pazartesi
14.00 – İsveç – Güney Kore
17.00 – Belçika – Panama
20.00 – Tunus – İngiltere

19 Haziran Salı
14.00 – Kolombiya – Japonya
17.00 – Polonya – Senegal
20.00 – Rusya Mısır

20 Haziran Çarşamba
14.00 – Portekiz – Fas
17.00 – Uruguay – Suudi Arabistan
20.00 – İran – İspanya

21 Haziran Perşembe
14.00 – Danimarka – Avustralya
17.00 – Fransa – Peru
20.00 – Arjantin – Hırvatistan

22 Haziran Cuma
14.00 – Brezilya – Kosta Rika
17.00 – Nijerya – İzlanda
20.00 – Sırbistan – İsviçre

23 Haziran Cumartesi
14.00 – Belçika – Tunus
17.00 – Güney Kore – Meksika
20.00 – Almanya – İsveç

24 Haziran Pazar
14.00 – İngiltere – Panama
17.00 – Japonya – Senegal
20.00 – Polonya – Kolombiya

25 Haziran Pazartesi
16.00 – Suudi Arabistan – Mısır
16.00 – Uruguay – Rusya
20.00 – İran – Portekiz
20.00 Vİspanya – Fas

26 Haziran Salı
16.00 – Avustralya – Peru
16.00 – Danimarka – Fransa
20.00 – Nijerya – Arjantin
20.00 – İzlanda – Hırvatistan

27 Haziran Çarşamba
16.00 – Güney Kore – Almanya
16.00 – Meksika – İsveç
20.00 – Sırbistan – Brezilya
20.00 – İsviçre – Kosta Rika

28 Haziran Perşembe
16.00 – Japonya – Polonya
16.00 – Senegal – Kolombiya
20.00 – Panama – Tunus
20.00 – İngiltere – Belçika

30 Haziran Cumartesi
16.00 – C Grubu birincisi – D Grubu ikincisi
20.00 – A Grubu birincisi – B Grubu ikincisi

1 Temmuz Pazar
16.00 – B Grubu birincisi – A Grubu ikincisi
20.00 – D Grubu birincisi – C Grubu ikincisi

2 Temmuz Pazartesi
16.00 – E Grubu birincisi – F Grubu ikincisi
20.00 – G Grubu birincisi – H Grubu ikincisi

3 Temmuz Salı
16:00 – F Grubu birincisi – E Grubu ikincisi
20.00 – H Grubu birincisi – G Grubu ikincisi

6 Temmuz Cuma
16.00 – 1. Çeyrek finalist – 2. Çeyrek finalist
20.00 – 5. Çeyrek finalist – 6. Çeyrek finalist

7 Temmuz Cumartesi
16.00 – 7. Çeyrek finalist – 8. Çeyrek finalist
20.00 – 3. Çeyrek finalist – 4. Çeyrek finalist

10 Temmuz Salı
20.00 – Yarı finalist 1 – Yarı finalist 2

11 Temmuz Çarşamba
20.00 – Yarı finalist 3 – Yarı finalist 4

14 Temmuz Cumartesi
16.00 – 1. Yarı final mağlubu – 2. Yarı final mağlubu

15 Temmuz Pazar
17.00 – 1. Yarı final galiba – 2. Yarı final galibi

Tags: #2018 dünya kupası #a que hora es la inauguración del mundial 2018 #apertura mundial 2018 horario #copa do mundo 2018 abertura #dünya kupası ne zaman başlıyor #fifa world cup fantasy #fixture mundial 2018 fifa #inauguracion mundial rusia 2018 #jadwal piala dunia 2018 waktu indonesia #افتتاحیه جام جهانی 2018 #اولین گل تاریخ جام جهانی #اولین گل جام جهانی #パラグアイ w 杯

Leave a reply "2018 Dünya Kupası Kimler Hangi Grupta"

Author: 
    author