قالب وردپرس افزونه وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس قالب وردپرس قالب صحیفه Kanal D’nin sevilen iki dizisi ekranlara veda ediyor. | Afyon Hayat

Kanal D’nin sevilen iki dizisi ekranlara veda ediyor.

By on Şubat 26, 2018

Kanal D’nin sevilen iki dizisi; Meryem ve Kızlarım İçin, 28 Şubat Çarşamba akşamı final bölümleri ile ekrana gelecek.

Her iki dizide de merak edilen tüm sorular yanıtlarını bulacak.

Meryem ve Savaş hak ettikleri mutluluğu yakalayabilecek mi?
Geçtiğimiz Ağustos ayında izleyicisi ile buluşan, başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç ve Cemal Toktaş’ın yer aldığı “Meryem” ekrana geldiği ilk günden itibaren sürekli yükselen grafiği ile izleyicinin haklı beğenisini kazandı.

30. bölüm itibariyle ekran serüvenini sonlandıracak Meryem’in son bölüm fragmanı önceki gün yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Meryem-Savaş, Burcu-Güçlü aşkı doludizgin devam ederken, Oktay, Derin, Beliz ve Sargun ailesinin hikâyesi ise merak konusu.

Yaşar Yılmaz ve kızları için yolun sonu.
Başrollerini Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar, Sanem Yeles ve Ahsen Eroğlu’nun paylaştığı dizi “Kızlarım İçin” Çarşamba günü yayınlanacak 13.bölümü ile ekrana veda edecek.

Sumru ve Egemen’in evliliği hangi dengeleri değiştirecek? Yaşar, Zübeyir’den sonra Tayfun’u da öldürecek mi? Kumru ve Yağız aşkı ne olacak? Tüm gerçekler ortaya çıkacak mı? gibi tüm soruların cevapları Kızlarım İçin’in son bölümünde olacak.

Meryem ve Kızlarım İçin, final bölümleri ile 28 Şubat Çarşamba akşamı Kanal D’de.

 

About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir