İndirdiğiniz müziklerin, bir kısmını kesmek (can bunaltıcı tanıtımlar benzer biçimde) yada bir sürü parçayı kişisel albüm karışımı yapmak için müzik birleştirme programı gerekir. Sizlerde müzik kesme ya da birleştirme işlemi yapmak istiyorsanız, yazını devamında ,;Windows, iOS ve Android için en iyi parasız programları sizler için toparladık.

Windows için Müzik Birleştirme Programı

# 1: MP3DirectCut

İndirmek için Tıkla !

MP3DirectCut hafifçe ve şık bir ufak ses editörüdür: onunla oldukça şey yapamazsınız, sadece yapabildikleri oldukça iyidir. Temel işlemler içinde kesme, kopyalama, yapıştırma ve ses kaydı bulunur.

Bu uygulamayı en oldukça tercih ettiren şey, ses dosyalarını ilkin kendiliğinden sıkıştırmaya gerek duymadan direkt manipüle etmesidir. Bu, daha süratli bir iş akışı ile sonuçlanır, bununla birlikte tekrardan sıkıştırılmasına gerek olmadığı için orijinal ses standardını de korur.

# 2: Mp3Splt

İndirmek için Tıkla!

Mp3DirectCut benzer biçimde, Mp3Splt ilkin bir sıkıştırma yapmadan bir ses dosyasında çalışabilir ve bu da süratli bir iş akışı ve ses kalitesinde herhangi bir tesir yaratmaz. Bu uygulama oldukça basittir: yalnızca bir başlangıç ​​ve bitiş saati seçip sonrasında bu seçimi ayrı bir ses dosyası olarak dışa aktarmanız yeterlidir.

Bir albümün tamamını tek bir ses dosyası olarak kullanıyorsanız, Mp3Splt, her parçanın başladığı ve bittiği noktaları işaretleyen CUE dosyalarını kullanarak otomatikman bölünebilir. Duraklama idrak etme hususi durumunu kullanarak otomatik bölme de mevcuttur. Dışa aktarılan dosyaların ID3 etiketlerini düzenleyebilirsiniz.

# 3: MP3 ToolKit

İndirmek için Tıkla!

MP3 Toolkit, bir halde kullanışlı altı ayrı ses işleme aracı grubudur: Dönüştürücü, Ripper, Etiket Düzenleyici, Birleşme, Kesici ve Kaydedici. Bu yazı için, En oldukça Birleşme ve Kesme mevzusuyla ilgileniyoruz.

Birleşme, birden fazla ses dosyasını almanıza, istediğiniz herhangi bir sırayla tekrardan düzenlemenize, arkasından tek bir birleştirilmiş ses dosyası olarak dışa aktarmanıza olanak tanır. Kesici tek bir ses dosyası almanızı, bir başlangıç ​​ve bitiş saati seçmenizi ve arkasından bu seçimi ayrı bir ses dosyası olarak dışa aktarmanızı sağlar.

iPhone için Müzik Birleştirme Programı

İndirmek için Tıkla !

Bu, videonuza arka plan müziği eklemek için iyi bir uygulama olacaktır. Videolarınıza bir ses dosyası ekleme mevzusunda haiz olduğunuz tüm endişeleri ortadan kaldıracak, şundan dolayı videoların özellikleri bunun için tasarlanmıştır. Sesi kısaltarak ses efektleri ve geçişler ekleme benzer biçimde ek donanımlarla bu uygulamayı kullanarak videonuza bir sesli bildiri kaydedebilir ve videonuza video ekleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website