Turkcell operatörünü yeni kampanyası olan sürpriz nokta kampanyası ile birlikte tüm Turkcell kullanıcıları armağan web ve armağan konuşma paketleri kazanmaktadır. Geçtiğimiz günlerde Turkcell sarı kutu servisinin sonlandırılması durumunda Turkcell operatörü kendi aboneleri için yeni bir kampanya düzenledi. 04 Mayıs 2018 geçmişine kadar geçerli olan bu kampanyadan sizlerde yararlanmak istiyorsanız derhal mobil cihazlarınıza Bip Messenger uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Turkcell müşterilerinin Bip Messenger uygulamasını telefonlarına yüklemesi durumunda bu kampanyadan faydalanmaya derhal başlayabilirler. Turkcell sürpriz nokta kampanyası ile birlikte sizlerde aylık 10GB’a kadar parasız web paketi kazanabileceksiniz. Peki, Turkcell sürpriz nokta iyi mi yapılır? İlk etapta Turkcell tarafınca belirlenen ilgili konumlara gitmeniz gerekmektedir. Turkcell sizlere Bip Messenger uygulamasından göndereceği bir konuma gitmeniz durumunda rastgele armağan paketi hattınıza ücretsiz bir şekilde tanımlayacaktır. Tanımlanacak olan paketin detaylarını gene Turkcell Hesabım uygulamasında inceleyebilir yada paketi beğenmezseniz paketi hızlıca SMS ile iptal edebilme şansına sahipsiniz.

Sürpriz Nokta Kampanyasını Telefonuma Iyi mi Yükleyebilirim?

Turkcell sürpriz nokta kampanyası için sizlerde mobil cihazlarınıza Bip Messenger uygulamasını yükleyiniz. Bip Messenger uygulamasını son sürüm kullandığınızdan eminseniz Keşfet kısmına giderek buradan Sürpriz Nokta servisini bulup takip etmeniz gerekmektedir.

Takip ettiğiniz serviste yer edinen Oyna işaretine dokunarak sizlere verilen konuma gitmeniz durumunda hattınıza çeşitli paketler tanımlanacaktır. İlgili konuma geldiğinizi belirtmek için kesinlikle telefonunuzun GPS’nin açık olması icap ettiğini unutmayınız.

Bu oyunu günde 5 kere oynayabilir ve ayda toplamda en fazla 30 kere oynayabilme hakkına sahipsiniz. Daha çok armağan web kazanmak istiyorsanız da daha evvelde birçok pakete yer verdiğimiz Turkcell parasız web adlı paylaşımımıza göz atabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyasından Neler Kazanabilirim?

Turkcell sürpriz nokta kampanyasından birçok parasız web paketi kazanabilir ve bunun yanında ise parasız konuşma paketiarmağan mesajlaşma hakkına haiz olabilirsiniz. Bir tek bu kadar değil, bu kampanyadan kazanabileceğiniz tüm hediyelerin sıralaması aşağıdaki gibidir.

  • Haftalık bir tek Turkcell’liler ile konuşabileceğiniz 250 – 500 – 1000 DK konuşma paketi,
  • Aylık 10GB – 5GB yada 1GB parasız web paketi,
  • Haftalık 1GB – 2GB – 5GB armağan web paketi,
  • Günlük 1GB yada 2GB içinde değişen web paketi,
  • Bip Messenger uygulamasından her yöne 500 DK – 1000DK konuşma paketi,
  • Günlük yada haftalık parasız konuşma paketleri,
  • 1 aylık fizy Premium Üyeliği, 3 aylık lifebox üyeliği

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website