Akıllı telefonlar için en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, başkalarıyla günlük iletişimimizde ayrılmaz bir parça haline geldi. Ailemiz, arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla iletişimin daha rahat bir yoludur. Ve her geçen gün fazlaca sayıda güzel anı ve mühim mesajlar burada saklanmaktadır. Sadece kimi zaman bazı mühim iletileri yanlışlıkla WhatsApp’den silebilirsiniz. Whatsapp silinen mesajları geri getirme işlemi hakkında bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme İşlemi

PhoneRescue, iOS yada Android cihazlarından mühim verileri kurtarmanıza olanak tanıyan kapsamlı bir veri kurtarma aracıdır. PhoneRescue – Android Data Recovery ile silinmiş WhatsApp mesajlarını Samsung, Huawei, LG, HTC, Sony, Motorola ve yedeklemesiz öteki akıllı telefonlar benzer biçimde Android telefonlardan kolayca kurtarabilirsiniz.

Ek olarak, Android’inizdeki fotoğraflar, kişiler, videolar, mesajlar, takvim, arama geçmişi, notlar vb. Benzer biçimde öteki birçok dosyayı kurtarmanıza olanak tanır. Ondan sonra, silinmiş WhatsApp mesajlarını Android ile iyi mi alacağınızı denetim edelim.

# 1. Bölüm: Phone Rescue programı ile Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme

Adım 1. PhoneRescue indirme sayfasına gidin ve Android ya da iOS için İndir’i tıklayın> Mac / PC’nizde uygun ürünü indirin ve açın> Android telefonunuzu bilgisayara USB kablo ile bağlayın (burada yalnız Samsung’u alıyoruz).

Adım 2. Yalnızca WhatsApp’ı seçin> Sağdaki İleri düğmesine dokunun. Varsayılan olarak, PhoneRescue telefonunuzda bulunabilen tüm öğeleri denetim edecektir.

Adım 3. Kurtarmak istediğiniz WhatsApps mesajlarını seçin> Bilgisayarınıza İndir düğmesini tıklayın.

# 2. Bölüm : Android’de Silinmiş WhatsApp İletilerini Yedekleme ile Iyi mi Kurtarılır?

Daha ilkin WhatsApp ile Android’inizde WhatsApp’ı kendiniz yedeklediyseniz, Kurtarma yapmadan yeni WhatsApp iletilerini de kurtarabilirsiniz. Bununla beraber, 7 günden daha eski iletileri kurtaramazsınız. Veri silinmeden daha çok bildiri kurtarmak isterseniz yardım için Bölüm 1’e geçin.

Adım 1. Android telefonunuzdan WhatsApp’ı kaldırın> WhatsApp’ı tekrardan yükleyin ve hesabınızla oturum açın.

Adım 2. Yedekleme için kullanılan telefon numarasını doğruladıktan sonrasında, bildiri geçmişinizi geri yüklemeniz istenir. Silinen WhatsApp mesajlarını kurtarmak için Geri Yükle’ye dokunmanız yeterlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website