YouTube MP3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?

454 views

YouTube‘da pek çok müzik, podcast ya da daha çeşitli içerikler bulunuyor. Peki, YouTube‘daki bu içerikleri MP3‘e nasıl dönüştüreceğiz?

Youtube müzik video kliplerinin en çok paylaşıldığı platformların başında geliyor. Hal böyle olunca video klip olarak izlediğimiz müziklerin cihazımızda olmasını istiyoruz.
YouTube ‘daki videoları MP3 ‘e dönüştürmek için farklı yöntemler bulunuyor. YouTube MP3 dönüştürme için bilgisayarınıza program indirebilirtarayıcınıza eklenti yükleyebilir ya da direkt internet üzerinden dönüştürme yapabilirsiniz.Youtube üzerinde ki müziklerin veya video klipleri MP3 formatında indirmek için türlü program ve eklentiler bulunuyor. Bizde sizler için bu programları derledik.

Program ile YouTube MP3 dönüştürme
YouTube MP3 dönüştürme için kullanabileceğiniz en iyi programlardan biri, DVD Video Soft tarafından geliştirilen, Free YouTube to MP3 Converter adlı programdır.

Free YouTube to MP3 Converter programını kullanmak için ilk olarak programı, aşağıda paylaştığımız bağlantıdan bilgisayarımıza yüklüyoruz.

:: Free YouTube to MP3 Converter indirmek için buraya tıklayın.

Programı indirip bilgisayarımıza yükledikten sonra açıyoruz. Daha sonraYouTube‘da dönüştüreceğimiz video’nun linkini kopyalıyoruz.

Youtube to Mp3

Daha sonra programa geri dönüp altta yer alan “yapıştır” butonuna tıklıyoruz. Son olarak sağ alt bölümdeki “indir” butonuna tıklayarak, YouTube MP3 dönüştürme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Tarayıcı eklentisi ile YouTube MP3 dönüştürme

Tarayıcı eklentisi kullanarak YouTube MP3 dönüştürme için ilk olarak aşağıdaki bağlantıdan, Mozilla Firefox tarayıcımıza, gerekli eklentiyi yüklüyoruz. Eklenti Chrome mağazada yer almadığı için Chrome‘da kullanılamıyor.

:: YouTube MP3 Dönüştürme, Firefox eklentisi için tıklayın.

Daha sonra Firefox ile YouTube‘dan bir video açıyoruz ve videonun altında çıkan “YTMP3 – Download as MP3”  butonuna tıklıyoruz.

Son olarak açılan sekmede mavi renkli “Download” seçeneğine tıklayarak YouTube MP3 dönüştürme işlemini tamamlıyoruz.

İnternet ile YouTube MP3 dönüştürme

İnternet aracılığı ile YouTube MP3 dönüştürme için ilk olarak YouTube‘dan bir video seçin ve seçtiğiniz videonun linkini kopyalayın.

Daha sonra aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve açılan bağlantıyı, link yer alan yere yapıştırıp “Video’yu Dönüştür” butonuna tıklayın.

:: YouTube MP3 dönüştürme için tıklayın.

Son olarak mavi renkli “Download” seçeneğine tıklayarak, YouTube MP3 dönüştürme işlemini tamamlayın.

 

 

YouTube video dönüştürücü: YouTube videolarınızı en popüler müzik formatında indirin ve bu formatlara dönüştürün.

YouTube Mp3 Dönüştürücü - YouTube Videosunu Mp3'E Dönüştür

 

YouTube MP3 Dönüştürücü ile en yüksek kalitede MP3 indir. Herhangi bir YouTube videosunu saniyeler içerisinde indir. Basit, hızlı ve ücretsiz!

YouTube MP3 Dönüştürücü – Hızlı MP3 dönüşümleri

 

Youtube mp3 dönüştürücü ile istediğiniz videoyu mp3, mp4 formatına çevirebilirsiniz.

Youtube Mp3 Dönüştürücü - Mp3support

 

Youtube Mp3 is the best online Youtube to MP3 converter and downloader. Convert, edit and download the audio from YouTube videos for free in webm, mp4, mp3, aac, m4a, ogg, wav, wma and 3gp formats.

Youtube to MP3 & MP4 Online Converter

 

YouTube - mp3 dönüştürme programımızı seçmeniz durumunda tüm modern tarayıcılarla tamamen uyumlu bir hizmet alırsınız. YouTube videolarını ücretsiz, yasal ve güvenli bir biçimde indirin!

Mp3 dönüştürücü ve downloader için Youtube

 

Tags: #Free YouTube to MP3 Converter #youtube #youtube converter #YouTube MP3 #youtube mp3 çevirici #YouTube MP3 Dönüştürme #youtube mp3 donustusturucu #youtube mp4 #youtube to mp3 #youtube to mp3 converter #YouTube video dönüştürücü #youtube video indir #YTMP3 – Download as MP3

  1. author

    osman durmuş2 ay ago

    benim kullandığım hızlı ve yerli bir site var: https://youtubemp3indir.in

    Reply

Leave a reply "YouTube MP3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?"

Author: 
    author